Divadlo v Dlouhé, Dlouhá 727/39, 110 00 Praha 1

Od 15. 7. do 15. 8. 2021 je pokladna zavřená. V běžném provozu (ve všední dny od 12 do 19 hod.) se otevře v pondělí 16. 8.

NOVINKY DO VAŠEHO E-MAILU

Mrk

Jen Silvermanová

60 minut bez pauzy

Mrk

Překlad Klára Vajnerová   Režie Ondřej Rychlý   Scéna Lukáš Pečenka   Kostýmy Lucie Anna Zatloukalová   Hudba Ondřej Brousek   Rolandova píseň Dan Kluger   Písně Alasdair Bouch

Nepotřebuje tady někdo doktora? 

Dva lidé se míjejí ve společném prostoru. Hledají sebe nebo kocoura? Kdo skalpoval toho kocoura? Jsem v pohodě? Poznám, když ne? Můžu si dopřát štěstí? I když to znamená běžet nahý po čtyřech do lesa?

Doktor Frans je psycholog, ke kterému chodí i manželé Sofie a Gregor – nikoli však na párovou terapii, zpovídají se mu každý zvlášť. Jsou spolu už dlouho a jejich vztah už značně vyčpěl. Jako by se jen míjeli ve společném prostoru. Sofie se mnohem víc upnula na svého kocoura než na manžela. A i když nejde úplně o nějakou pomstu či žárlivost, Gregor jednoho dne kocoura prostě stáhne z kůže. Nůžkami, protože Sofie je vegetariánka a použít kuchyňské nože by bylo necitlivé. A tak se k doktoru Fransovi přijde léčit i kocour.

Program ke stažení

zobrazit více

Účinkují

Eva Hacurová Sofie
Pavel Neškudla Gregor
Tereza Krippnerová Mrk
Jan Sklenář Doktor Frans

Fotogalerie Recenze Ceny vstupenek

Aktuální počet repríz 7 Premiéra 19. 1. 2021 Sdílet

Ceny vstupenek

Jednotné vstupné 190 Kč, sleva student/senior 140 Kč

Sál je nečíslovaný

popup