Divadlo v Dlouhé, Dlouhá 727/39, 110 00 Praha 1

Pokladna je otevřena ve všední dny od 12 do 19 hod. a dvě hodiny před začátkem představení, pokud se hraje o víkendu či ve svátek.

NOVINKY DO VAŠEHO E-MAILU

Cesta do Bugulmy

Jáchym Topol

60 minut bez pauzy Divadelní kavárna - nečíslováno

Cesta do Bugulmy

Režie Karel Král   Výprava Tomáš Zmrzlý

"měl jsem divokou radost.... že ten zkurvenej EU mír je pryč" (Eman)
O terorech, simbirjacích, českých katech a dálném severovýchodu. Napsáno na objednávku Düsseldorfer Schauspielhaus (uvedeno v lednu 2006). V Divadle v Dlouhé bude hra předvedena ve formě fantasmagorického scénického čtení jako dobrodružné drama z nedávné budoucnosti. Produkce je poctou rádiu s magickým okem. Věnováno Jiřímu Pokornému.

Poslední repríza 5. června bude zároveň spojena s křtem knihy Jáchyma Topola Supermarket sovětských hrdinů, kterou vydává nakladatelství Torst.
Kniha shrnuje šest kratších textů. Titulní próza popisuje cestu za polským spisovatelem Andrzejem Stasiukem. Zlatá hlava je úryvek z dosud nepublikovaného románu Mongolský vlk.Výlet k nádražní hale vyšel poprvé v časopisu Revolver Revue v roce 1993. Karty jsou rozdaný jsou scénář ke stejnojmenné filmové povídce Vladimíra Michálka z filmu Praha očima, tiskem zde vycházejí poprvé. Uvařeno je dramatický text pro jednoho herce, jevištně předvedený zatím jen samotným autorem. Cesta do Bugulmy je divadelní hra napsaná na objednávku düsseldorfského Schauspielhausu. Kniha je bohatě ilustrována (Michal Cihlář, Robert Portel, Juraj Horváth) a doplněna fotografiemi. zobrazit více

Ceny vstupenek

Aktuální počet repríz 3 Premiéra 23. 1. 2007 Derniéra 5. 6. 2007 Sdílet

Ceny vstupenek


Počet prodávaných míst: 80
Plná cena vstupenky: 140 Kč
Cena zlevněné vstupenky pro studenty a seniory: 100 Kč
( počet zlevněných vstupenek je omezen)
Vstupenky pro ZTP a ZTP/P: zdarma

MÍSTA NEJSOU ČÍSLOVÁNA!