Divadlo v Dlouhé, Dlouhá 727/39, 110 00 Praha 1

Pokladna je od 3. 12. 2020 OTEVŘENÁ ve všední dny od 15 do 18 hodin.

NOVINKY DO VAŠEHO E-MAILU

Virtuální program na prosinec 2020

Virtuální program na prosinec 2020

Po domluvě se zřizovatelem a s ostatními městskými divadly jsme zrušilii celý původní program na prosinec a pokračujeme ve virtuální tvorbě. Produkční tým divadla vymýšlí a ve spolupráci se souborem připravuje jednorázové akce i seriály, živé vysílání i čtení na pokračování.

Většina akcí je veřejně přístupná, na několik vybraných se prodávají vstupenky či dobrovolné vstupenky. Novinkou je Stovka, „poukaz na lepší časy“, který můžete využít už nyní na on-line programy či nákup zboží, nebo později ke koupi vstupenek, anebo také nikdy, tj. nechat jeho hodnotu divadlu.

Na prosinec jsme vstupenky vůbec nezačali prodávat, ale počítali jsme s náhradními termíny již dříve zrušených představení. Informace o platnosti či vracení vstupenek najdete zde.

O jednotlivých akcích vás budeme průběžně informovat na webu a sociálních sítích
Facebook / Instagram / YouTube / Twitter

Připravujeme

  • Další čtyři díly čtení na pokračování z knihy Ludvíka Aškenazyho Malá vánoční povídka, a to každou adventní neděli a naposledy na Štědrý den, vždy v 15 hodin.
  • Třetí a čtvrtý díl Krátkých hovorů z Dlouhé. O Shakespearových Sonetech v pojetí tandemu SKUTR hovoří Lukáš Trpišovský, Marie Poulová a Ondřej Rychlý (1. 12.) a o adaptaci novely Jana Otčenáška Romeo, Julie a tma mluvíme s Hanou Burešovou, Štěpánem Otčenáškem, Davidem Markem a Pavlem Neškudlou (15. 12.). Premiéra vždy v 19 hodin na našem Facebooku a YouTube, audioverzi si můžete pustit také v naší podcastové knihovně a aplikacích Spotify / iTunes / PodBean.
  • Adventní kalendář 24 okýnek virtuálního kalendáře, v němž herci a další členové divadla sdílejí své adventní zvyky, tipy a rady. Od 1. do 24. 12., na webu vždy v 10 hodin, na sociálních sítích v 17 hodin.
  • Volá Mikuláš 5. 12. v 17 hodin Mikulášský pozdrav pro všechny a od 16 do 19 hodin exkluzivní rozhovor s Mikulášem pro předem objednané.
  • Zveřejnění aktovky Václav Havla Ela, Hela a stop v režii Hany Burešové z archívu Českého rozhlasu. Od pátku 18. 12.
  • Vánoční koncert Eva a její tygři
  • Vánoční zdravice
  • Silvestrovský přípitek

Chcete-li nás podpořit v této bezprecedentní situaci, kupte si vstupenky na on-line akce, Stovku, patronství či exkluzivní zboží v našem e-shopu. Nebo se podívejte na další možnosti podpory divadla.

Naše starší inscenace si můžete připomenout prostřednictvím první divadelní streamovací služby Dramox, která nabízí kvalitní záznamy Lháře, Faidry a Lékaře své cti (další tituly jsou v jednání). Na našich webových stránkách pak najdete videoarchiv pro opravdové fanoušky a v něm pracovní záznamy Epochálního výletu pana Broučka do XV. století, Myšky z bříška a Ještě žiju s věšákem, čepicí a plácačkou. Další perly vás čekají v kategorii videoklipy.

Děkujeme, že s námi zůstáváte, váš zájem je pro nás velmi důležitý a opravdu si jej vážíme!