Divadlo v Dlouhé, Dlouhá 727/39, 110 00 Praha 1

Pokladna je otevřena ve všední dny od 12 do 19 hod. a dvě hodiny před začátkem představení, pokud se hraje o víkendu či ve svátek.

NOVINKY DO VAŠEHO E-MAILU

Podrobnosti k objednání představení

Podrobnosti k objednání představení

Více informací o hromadných objednávkách na dopolední představení: 

  • Předběžná objednávka se vyplňuje na konkrétní tituly.
  • Po odeslání předběžné objednávky vyčkejte na potvrzovací e-mail o zařazení do pořadníku. Prosíme vás o trpělivost s vyřízením vaší objednávky, trvá zpravidla několik měsíců.
  • Termíny nabízíme a školy v sále rozsazujeme podle pořadí přijetí, ročníku žáků a možností rozmístění v hledišti.
  • Inscenace O líné babičce, Jak jsem se ztratil a Nebe – peklo hrajeme ve velkém sále s kapacitou 400 dětí (cena vstupenky 140 Kč/žák). Loutková představení pro nejmenší zajišťují naši hosté v divadelním foyer s kapacitou 70 dětí (cena vstupenky 90 Kč/žák). Pedagogický doprovod a žáci se ZTP mají nárok na vstupenku za 1 Kč.
  • Hromadnou vstupenku a fakturu běžně zasíláme asi měsíc před představením poštou do školy k rukám kontaktní osoby. Po domluvě je možné zaslání pouze e-mailem.
  • Splatnost faktury je týden před představením – úhrada je možná převodem na účet nebo v hotovosti na pokladně. Úhrada hromadné objednávky je na pokladně možná ve všední dny od 12-18 hod. 
  • Počet žáků na fakturu je možné z důvodu nemocnosti snížit (asi o 10%) a v den představení pro všechny žáky do stanovené výše dokoupit. Vstupné nevracíme. Prosíme, abyste v případě vyšší nemocnosti zajistili náhradníky.
  • Divadlo se otvírá půl hodiny před začátkem představení. Prosíme vás o dochvilnost, po začátku představení je vstup do hlediště problematický. Pedagogický doprovod má z důvodu viditelnosti žáků vyhrazené místo vždy pouze na kraji řady nebo v řadě poslední (je uvedeno na hromadné vstupence).  V hledišti je přísný zákaz konzumace jídla a nápojů. Během představení je v hledišti zákaz fotografování, pořizování audiovizuálních záznamů a používání mobilních telefonů.
  • Upozornění: Platbu za vstupenky požadujeme předem a vstupné vracíme pouze v případě změny nebo zrušení představení. Faktura musí být uhrazena vždy v plné výši. 

 

OBJEDNÁVKA PŘEDSTAVENÍ PRO MATEŘSKÉ ŠKOLY

OBJEDNÁVKA PŘEDSTAVENÍ PRO ZÁKLADNÍ ŠKOLY

OBJEDNÁVKA PŘEDSTAVENÍ PRO STŘEDNÍ ŠKOLY