Divadlo v Dlouhé, Dlouhá 727/39, 110 00 Praha 1

Pokladna je z důvodu nařízení vlády do odvolání ZAVŘENÁ.

NOVINKY DO VAŠEHO E-MAILU

Pro školy

Pro školy

Divadlo v Dlouhé připravuje představení pro školy každou sezónu a pořádá dva festivaly pro dětské a mladé publikum - zimní Festival 13+ nejen pro teenagery a jarní Dítě v Dlouhé.

Festival Dítě v Dlouhé

Letošní ročník festivalu Dítě v Dlouhé se koná v termínu od 21. dubna do 24. dubna. Vzhledem k situaci se bude konat pouze on-line. Vedle hlavního programu, v němž přineseme záznamy či živá vysílání představení tří renomovaných mimopražských divadel a premiéru pohádky divadelního spolku LokVar, vám nabídneme on-line i doprovodný program. Více informací naleznete zde.

V naší databázi je již téměř 900 mateřských, základních a středních škol, pokud byste k nim chtěli také patřit, vyplňte následující předběžnou objednávku, případně kontaktujte obchodní oddělení (tel. 221 778 657, obchodni@divadlovdlouhe.cz). 

Nabídka on-line představení pro žáky mateřských a základních škol:

S malými diváky se teď bohužel osobně nevidíme, proto jsme připravili on-line nabídku pro mateřské a základní školy. Nabízíme představení, která je možné sledovat společně ve třídě nebo i z domova v případě karantény či distanční výuky.

Pohádky:            Kvak a Žbluňk jsou kamarádi 3 - 8 let

                           Dlouhý, Široký a Bystrozraký 3 - 10 let

                           Nebe - peklo od 8 let

Cena vstupenky 70 Kč / dítě, začátek vždy od 10:00 hodin dopoledne. Vstupné nevracíme, ale v případě vyšší moci o představení nepřijdete, vše se dá domluvit a termín přesunout.

Postup přihlášení k on-line představením:                                                                                            1. Vyplňte tento objednávkový formulář
2. Po zaplacení faktury dostanete den předem pokyny k přenosu

Nabídka on-line představení pro žáky druhého stupně ZŠ a studenty středních škol

On-line vysílání jsme připravili také pro starší žáky a studenty středních škol. Nabízíme představení předních významných autorů, kteří jsou součástí povinné četby. Představení je možné sledovat společně ve třídě nebo i z domova v případě karantény či distanční výuky.

Nabízená představení:

·         Dopisy Olze  – od 14 let

·         Lucerna – od 12 let

·         Mnoho povyku pro nic – od 12 let

·         Oblomov – od 14 let

·         Romeo, Julie a tma – od 15 let

Cena vstupenky je 99 Kč/divák. Termín a začátek vysílání po vzájemné domluvě.

Postup pro přihlášení:

      1. Vyplňte tento objednávkový formulář.

      2. Po zaplacení faktury dostanete den předem pokyny k přenosu.

Těšíme se na vás při online přenosu, Vaše Divadlo v Dlouhé

Nabídka představení v divadle

Pro vyšší ročníky základních škol a střední školy hrajeme především ve večerních hodinách. V dopoledních hodinách hrajeme pro I. stupeň ZŠ a mateřské školy.

Upozornění: Platbu za vstupenky požadujeme předem a vstupné vracíme pouze v případě změny nebo zrušení představení. Faktura musí být uhrazena vždy v plné výši. 

Více informací o hromadných objednávkách na dopolední představení: 

  • Předběžná objednávka se vyplňuje na konkrétní tituly.
  • Po odeslání předběžné objednávky vyčkejte na potvrzovací e-mail o zařazení do pořadníku. Prosíme vás o trpělivost s vyřízením vaší objednávky, trvá zpravidla několik měsíců.
  • Termíny nabízíme a školy v sále rozsazujeme podle pořadí přijetí, ročníku žáků a možností rozmístění v hledišti.
  • Inscenace O líné babičce, Jak jsem se ztratil a Nebe – peklo hrajeme ve velkém sále s kapacitou 400 dětí (cena vstupenky 140 Kč/žák). Loutková představení pro nejmenší zajišťují naši hosté v divadelním foyer s kapacitou 70 dětí (cena vstupenky 90 Kč/žák). Pedagogický doprovod a žáci se ZTP mají nárok na vstupenku za 1 Kč.
  • Hromadnou vstupenku a fakturu běžně zasíláme asi měsíc před představením poštou do školy k rukám kontaktní osoby. Po domluvě je možné zaslání pouze e-mailem.
  • Splatnost faktury je týden před představením – úhrada je možná převodem na účet nebo v hotovosti na pokladně. Úhrada hromadné objednávky je na pokladně možná ve všední dny od 12-18 hod. 
  • Počet žáků na fakturu je možné z důvodu nemocnosti snížit (asi o 10%) a v den představení pro všechny žáky do stanovené výše dokoupit. Vstupné nevracíme. Prosíme, abyste v případě vyšší nemocnosti zajistili náhradníky.
  • Divadlo se otvírá půl hodiny před začátkem představení. Prosíme vás o dochvilnost, po začátku představení je vstup do hlediště problematický. Pedagogický doprovod má z důvodu viditelnosti žáků vyhrazené místo vždy pouze na kraji řady nebo v řadě poslední (je uvedeno na hromadné vstupence).  V hledišti je přísný zákaz konzumace jídla a nápojů. Během představení je v hledišti zákaz fotografování, pořizování audiovizuálních záznamů a používání mobilních telefonů.