Divadlo v Dlouhé, Dlouhá 727/39, 110 00 Praha 1

Pokladna otevřena ve všední dny od 12 do 19 hodin, pokud se hraje o víkendu či ve svátek 2 hodiny před začátkem představení.

NOVINKY DO VAŠEHO E-MAILU

Aktuality

Aktuality

Plánovaný výpadek internetového připojení

Dnes mezi 8.00 a 15.00 dojde v divadle na 30 minut k výpadku internetu, který by mohl zasáhnout i provoz pokladny a prodej vstupenek on-line.

Průvodce sezonou 2020/2021

Prohlédněte si listovací on-line verzi diváckého průvodce 25. sezonou Divadla v Dlouhé.

Zrušili jsme Lucernu 22. září

Vážení diváci,
z důvodu pozitivního testu na Covid-19 u jednoho z našich zaměstnanců jsme museli zrušit reprízu Lucerny v úterý 22. září. Další představení jsme zatím schopni zachraňovat pomocí záskoků na jevišti i v zákulisí, takže se můžete dočkat nečekaných překvapení.

Náhradní termín uvedení Lucerny je v úterý 24. listopadu, vstupenky zůstávají v platnosti.

Připravujeme pro vás ve 25. sezoně

V nadcházející sezoně připravujeme čtyři velké premiéry, dva tituly komorní řady Krátká Dlouhá a oba festivaly pro děti a mladé diváky.

Fotografie z nové inscenace

Ve fotogalerii si můžete prohlédnout fotografie Martina Špeldy z nové inscenace Hany Burešové Bez roucha.

Veřejná zakázka na úklid v divadle

Divadlo v Dlouhé vypisuje veřejnou zakázku malého rozsahu s názvem Provádění úklidových prací v Divadle v Dlouhé. Výzva je vyhlášena dne 7. 9. 2020, uzávěrka je stanovena na 25. 9. 2020 v 17 hodin. Plné znění výzvy včetně příloh najdete zde. Další informace a podklady: Petr Pištěk, vedoucí hospodářské správy, mail: petrpistek@divadlovdlouhe.cz, mobil: 604 884 494.

Bez roucha naživo pro patrony

Členové Klubu patronů měli exkluzivní možnost nahlédnout do příprav nové inscenace Bez roucha v režii Hany Burešové.

Předprodej na říjen 2020

Předprodej vstupenek na říjen 2020 začal ve čtvrtek 27. srpna ve 12 hodin v pokladně i na internetu. Chcete-li příště znát program v předstihu, objednejte si náš newsletter.

Jan Borna by 25. srpna oslavil 60. narozeniny

Režisér, básník a pedagog Jan Borna, který v roce 1996 stál u zrodu Divadla v Dlouhé, nás opustil 16. ledna 2017. Vzpomeneme na něj v neděli 20. září mimořádným, jednorázovým pořadem písní a básní z dvacítky inscenací, jež ve svém domovském divadle nastudoval. Dvě z nich - Myšku z bříška a Epochální výlet pana Broučka do XV. století si můžete pustit celé v našem archivu pro opravdové fanoušky.
Jana Bornu v těchto dnech připomíná rovněž Český rozhlas, který na stanici Vltava opakuje pětidílný vzpomínkový pořad Osudy Jana Borny, a také Česká televize, která po odvysílání záznamu inscenace Naši furianti uvedla ve středu 26. srpna ve 20 hodin na ČT art premiéru dokumentu Radovana Táborského Jan Borna aneb Dokreslení Janka. Dokument si můžete pustit v archivu ČT, stejně jako další pořady, v nichž byl Jan Borna hostem: Před půlnocí, Česko jedna báseň či Uchem jehly.