Divadlo v Dlouhé, Dlouhá 727/39, 110 00 Praha 1

Pokladna je otevřena ve všední dny od 12 do 19 hod. a dvě hodiny před začátkem představení, pokud se hraje o víkendu či ve svátek.

NOVINKY DO VAŠEHO E-MAILU

Kouzelná flétna na vlastní hlasivky

Kouzelná flétna na vlastní hlasivky

V sobotu 19. listopadu proběhne 10. ročník Noci divadel. My jsme pro vás při této příležitosti připravili odpolední rodinné představení Kouzelné flétny (začátek v 17 h). A po představení se můžete těšit na speciální doprovodný program Kouzelná flétna na vlastní hlasivky.

Vyzkoušejte si, jaké to je být v kůži našich herců. Pod vedením korepetitorky Jany Vychodilové se hromadně naučíte kousek slavného duetu Papageny a Papagena. Právě Jana z našich herců, podle jejich vlastních slov, dokázala udělat zpěváky. Zpívat nebudete sami, pomůžou vám i naši představitelé Papageny a Papagena, herci Klára Oltová a Miroslav Zavičár.

Zhruba půlhodinový program navazuje na představení a je zdarma pro všechny přítomné diváky.


Kromě výše zmíněného speciálu v divadle jsme pro vás opět připravili i mimořádnou on-line akci:

19. listopadu 2022 v době od 00.00 do 24.00 h si budete moci za pouhých 25 korun on-line koupit poukázku na nákup jedné vstupenky s 50% slevou z běžné ceny vstupného na některou z níže uvedených inscenací Divadla v Dlouhé. Počet poukázek na jeden nákup není omezen.

Bez roucha, Dopisy Olze, Élektra, Konec rudého člověka, Kouzelná flétna, Krize majestátu smrti, Lucerna, Mistr a Markétka, Mrk, Oblomov, Pravomil, Romeo, Julie a tma, Tajný deník Adriana Molea ve věku 13 a ¾, Už není třeba dělat vůbec nic, Vytržení panny z Barby, Zítřek se nekoná.

Nevztahuje se na hosty, pronájmy, zadaná, benefiční, silvestrovská a premiérová představení.

Tuto poukázku bude možné uplatnit v pokladně Divadla v Dlouhé nebo on-line, a to do 16. června 2023.