Divadlo v Dlouhé, Dlouhá 727/39, 110 00 Praha 1

Od 15. 7. do 15. 8. 2021 je pokladna zavřená. V běžném provozu (ve všední dny od 12 do 19 hod.) se otevře v pondělí 16. 8.

NOVINKY DO VAŠEHO E-MAILU

Zrušené představení 31. srpna

Vážení diváci,

31. srpna bohužel musíme z důvodu zdravotní indispozice v souboru zrušit představení Souborné dílo Williama Shakespeara ve 120 minutách. Náhradní termín je 8. října 2021 a zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Pokud by se vám náhradní termín nehodil, kontaktujte nejpozději do 31. 8. 2021 obchodní oddělení obchodni@divadlovdlouhe.cz, které vám sdělí možnosti dalšího postupu (výměna vstupenek, vstupné na platební kupón s roční platností nebo vrácení peněz).

Děkujeme za pochopení a budeme moc rádi, pokud přijdete i v náhradním termínu.

Otevírací doba pokladny o prázdninách

Pokladna je otevřena ve všední dny od 12 do 19 hod. do středy 14. 7. 
Od 15. 7. do 15. 8. bude pokladna zavřená a vstupenky nebude možné rezervovat.

Vstupenky na Letní sezonu a září lze v době zavřené pokladny kupovat on-line.
Možnost rezervací bude obnovena 9. 8. Pokladna se v běžném provozu (ve všední dny od 12 do 19 hod.) otevře v pondělí 16. 8.

Předprodej na říjen zahájíme v pondělí 23. 8. ve 12 hod.

Se vstupenkou v létě získáte vždy něco navíc

Pro všechny diváky Letní sezony jsme domluvili výhody u partnerů v pasáži a okolí divadla. Se vstupenkou získáte vždy něco navíc například v řeznictví Naše maso, kavárně MyRaw, bistru Zona, vinotéce U Mouřenína, restauraci Haštalský dědek či v květinářství Fleur Fatale. Přímo v kavárně ve foyer divadla si můžete dát letní prosecco za speciální cenu.

Hostem poslední Dlouhé chvíle v této sezoně je Hana Burešová

Poslední díl Dlouhé chvíle v této sezoně patří režisérce Haně Burešové. Spolu se Štěpánkou Fingerhutovou a Evou Hacurovou vás vezme na výlet nejen do pětadvacetileté historie Divadla v Dlouhé, ale jako báječná vypravěčka i do neodolatelných historek ze svého dětství, které už tehdy určily její profesní dráhu režisérky a zapříčinily, že se nestala šéfredaktorkou časopisu Chalupář. A hodně se toho dozvíte i o režii, výběru textů, jejich úpravě, nekonečném hledání té správné magie i o tom, proč Hanu tolik obdivuje Michal Isteník. To a mnoho dalšího v novém dílu Dlouhé chvíle na všech podcastových platformách i v naší knihovně. Přejeme vám krásné léto a do sluchátek se přihlásíme zase v září. Děkujeme za přízeň a těšíme se po prázdninách!

popup