Divadlo v Dlouhé, Dlouhá 727/39, 110 00 Praha 1

Pokladna je z důvodu nařízení vlády do odvolání ZAVŘENÁ.

NOVINKY DO VAŠEHO E-MAILU

Festival Dítě v Dlouhé letos probíhá on-line

Letošní ročník festivalu pro děti a jejich dospělé Dítě v Dlouhé se vzhledem k situaci koná pouze on-line, a to včetně doprovodného programu. Hlavní program tvoří představení tří renomovaných mimopražských divadel, která uvedeme ze záznamu, a živý přenos premiéry Divadelního spolku LokVar.

Oblomov s Michalem Isteníkem on-line

Záznam inscenace Hany Burešové Oblomov s Michalem Isteníkem v titulní roli uvedeme podruhé ve čtvrtek 29. dubna. Oblomova máme stále na repertoáru a těšíme se, až vám jej budeme moci zahrát naživo. Do té doby si jej můžete připomenout alespoň ze záznamu, v němž dále hrají Tomáš Turek, Jan Meduna, Jan Vondráček, Veronika Lazorčáková, Eva Hacurová a děti z Dismanova rozhlasového dětského souboru.
VSTUPENKY NA 29. 4. 20:00

Hostem nového dílu Dlouhé chvíle je ředitelka divadla

Tentokrát vás podcast Dlouhá chvíle zve k povídání s ředitelkou Divadla v Dlouhé Danielou Šálkovou, která stojí v jeho čele už 25 let. Vzpomíná na nelehké i úsměvné začátky divadla, povodně, úspěchy, Jana Bornu… Nahlédneme do pestré a multioborové práce ředitelky divadla a nevyhneme se ani hodnocení současné situace. A pokud vás zajímá, proč jí nechal ve skříni František Ringo Čech nedopitou láhev koňaku, proč je v pánských šatnách vana nebo proč vídá mnohem častěji první půlky představení, nezbývá, než si poslechnout tento díl Dlouhé chvíle celý. Přejeme příjemný poslech v podcastových aplikacích  Spotify / iTunes / PodBean i v naší podcastové knihovně.

Gratulujeme Marii Málkové a vzpomínáme

14. dubna slaví 80. narozeniny herečka Marie Málková, která hostovala v inscenaci Hany Burešové Běsi. Za roli Varvary Stavroginové pak získala Cenu Alfréda Radoka za herecký výkon roku. Vzpomínku Hany Burešové na tuto spolupráci, medailon a článek Marie Málkové, v němž vzpomíná na zásadní období svého tvůrčího života v Divadle Na zábradlí, uveřejnila Revolver Revue.