Divadlo v Dlouhé, Dlouhá 727/39, 110 00 Praha 1

Pokladna je otevřena ve všední dny od 12 do 19 hod. a dvě hodiny před začátkem představení, pokud se hraje o víkendu či ve svátek.

NOVINKY DO VAŠEHO E-MAILU

Přidali jsme představení Kvak a Žbluňk jsou kamarádi

Využili jsme uvolněný termín a do vánočního programu jsme přidali představení Kvak a Žbluňk jsou kamarádi. Hrajeme ve středu 28. 12. od 17 hodin.

VSTUPENKY NA KVAKA A ŽBLUŇKA 28. 12. 2022

Premiéra a reprízy připravované inscenace VALČÍK NÁHODY jsou ZRUŠENY

Vážení diváci,
kvůli nemoci bohužel není možné dozkoušet připravovanou inscenaci Valčík náhody. Premiéra 4. 12. a reprízy 28. 12. a 21. 1. se ruší a premiéra se přesouvá na jaro 2023. Pokud jste si koupili vstupenky v pokladně, vraťte je, prosíme, tamtéž nejpozději do 16. 12. Pokud jste vstupenky zakoupili on-line, vstupné vám bude vráceno na účet. Aktivní rezervace budou automaticky zrušeny.

Děkujeme za pochopení

Vychází nový díl Dlouhé chvíle

Právě vyšel další díl podcastu Dlouhá chvíle. Dnešním hostem je herečka Anna Tomanová, kterou můžete vidět v naší nové, experimentální inscenaci Už není třeba dělat vůbec nic. V podcastu vám Aničku představíme, dozvíte se, jaká byla její cesta k divadlu, proč se učí italsky nebo jak se jí u nás zkoušelo. Poslouchejte zde či v podcastových aplikacích Spotify / iTunes / PodBean.

Fotografie a recenze nové inscenace

Fotografie Martina Špeldy z inscenace Jana Friče Už není třeba dělat vůbec nic si můžete prohlédnout ve fotogalerii, odkazy na první recenze najdete zde.