Divadlo v Dlouhé, Dlouhá 727/39, 110 00 Praha 1

Pokladna je otevřena ve všední dny od 12 do 19 hod. a dvě hodiny před začátkem představení, pokud se hraje o víkendu či ve svátek.

NOVINKY DO VAŠEHO E-MAILU

Nový bonusový materiál k inscenaci Mistr a Markétka

Přinášíme vám nový doprovodný audiomateriál, který vznikl během zkoušení inscenace Mistr a Markétka. Rozhlasová četba Bulgakovových deníků, korespondence a záznam o průběhu poslední etapy Bulgakovovy smrtelné choroby zapsané jeho ženou Jelenou poodkrývá mnoho z osobních momentů manželů Bulgakovových, které se do románu autobiograficky otiskují. Poslouchejte zde či v podcastových aplikacích  Spotify / iTunes / PodBean.

Tento týden rušíme následující představení

Vážení diváci,

bohužel musíme kvůli nemoci a karanténám v souboru zrušit následující představení:

25. 1. 2022 Lidská tragikomedie (původně 30. 11. 2021)
26. 1. 2022 Lucerna
(původně 29. 11. 2021)
28. 1. 2022 Zítřek se nekoná 
 

Náhradní termíny představení budou v dubnu 2022. Konkrétní termíny vám upřesníme v brzké době e-mailem nebo sms. Původní vstupenky zůstávají v platnosti (vstupenky nemusíte vyměňovat).

Pokud byste nechtěli čekat na náhradní termín představení, vstupenky si můžete nejpozději do 25. 2. 2022 vyměnit za jiný termín, platební kupón s roční platností nebo vám vrátíme peníze, a to následovně:

  • Vstupenky zakoupené v pokladně vraťte nebo vyměňte tamtéž nejpozději do 25. 2. 2022.
  • Pokud jste koupili vstupenky on-line, napište nám na obchodni@divadlovdlouhe.cz nejpozději do 25. 2. 2022, kterou z výše uvedených variant upřednostňujete.
  • Aktivní nevyzvednuté rezervace budou automaticky stornovány.

Zároveň vás prosíme o trpělivost, obchodní oddělení denně vyřizuje spoustu e-mailů.

Děkujeme za pochopení!

Rušíme představení Mistr a Markétka v pondělí 24. ledna

Vážení diváci,

velice nás to mrzí, ale z důvodu karantény musíme zrušit představení Mistr a Markétka v pondělí 24. ledna 2022. Náhradní termín představení bude v dubnu 2022. Konkrétní termín vám upřesníme v brzké době. Původní vstupenky zůstávají v platnosti (vstupenky nemusíte vyměňovat).

Pokud byste nechtěli čekat na náhradní termín, vstupenky si můžete nejpozději do 18. 2. 2022 vyměnit za jiný titul, platební kupón s roční platností nebo vám vrátíme peníze, a to následovně:

  • Vstupenky zakoupené v pokladně vraťte nebo vyměňte tamtéž nejpozději do 18. 2. 2022.
  • Pokud jste koupili vstupenky on-line, napište nám na obchodni@divadlovdlouhe.cz nejpozději do 18. 2. 2022, kterou z výše uvedených variant upřednostňujete.

Děkujeme za pochopení a vstřícnost v této nelehké době.

Velká výroční anketa portálu i-divadlo.cz

Komunitní hlasování o nejlepší divadelní inscenace, nejoblíbenější divadlo, nejlepší herecké výkony a jiné počiny posledních dvou let probíhá až do 20. února 2022 a zahrnuje inscenace poprvé uvedené od prosince 2019 do konce srpna 2021. V našem divadle měly v tomto období premiéru inscenace Bez roucha v režii Hany Burešové a Vytržení panny z Barby v režii Jana Nebeského a také dvě komorní Krátké Dlouhé: Konec stříbrného věku v režii Adama Skaly a Mrk v režii Ondřeje Rychlého.
Divácké hlasování doplňuje jako vždy také redakční volba portálu i-divadlo.cz, která své nominace v pěti kategoriích již zveřejnila, a to včetně našeho Bez roucha v kategorii činohra a Vytržení panny z Barby za scénografii Jana Nebeského a Jany Prekové.

Nový díl našeho podcastu Dlouhá chvíle

Právě vyšel nový díl Dlouhé chvíle. Dnešním hostem je herec Michal Isteník, který u nás v divadle ztvárňuje Oblomova. Jak se mu zkoušelo s Hanou Burešovou? Jak mu změnil život slavný seriál Most? A proč se Michal považuje za největšího fanouška AZ-kvízu? To vše se dozvíte v novém díle našeho podcastu. Poslouchejte zde či v podcastových aplikacích Spotify / iTunes / PodBean.