Divadlo v Dlouhé, Dlouhá 727/39, 110 00 Praha 1

Pokladna je otevřena ve všední dny od 12 do 19 hod. a dvě hodiny před začátkem představení, pokud se hraje o víkendu či ve svátek.

NOVINKY DO VAŠEHO E-MAILU

Rušíme představení ÉLEKTRA v úterý 13. 6. 2023

Vážení diváci,
je nám to nesmírně líto, ale z důvodu zdravotní indispozice v souboru musíme zrušit další představení ÉLEKTRA dne 13. 6. od 19 hodin. NÁHRADNÍ TERMÍN představení bude 20. října 2023, vstupenky zůstávají v platnosti.

Pokud nemáte zájem o náhradní termín, vstupenky zakoupené v pokladně vraťte nebo vyměňte tamtéž nejpozději do 30. 6. 2023. Vstupenky je možné podle kapacity vyměnit i na zářijový termín nebo jiné představení.

Pokud jste koupili vstupenky on-line, napište nám na obchodni@divadlovdlouhe.cz nejpozději do 23. 6. 2023, kterou z výše uvedených variant upřednostňujete.

Vstupenky je také možné vyměnit za platební kupon ve stejné hodnotě, který má roční platnost.
Aktivní nevyzvednuté rezervace budou zrušeny.

Omlouváme se za způsobené nepříjemnosti a předem děkujeme za pochopení.

Rozhovor se Samuelem Tomanem a Pět let na ČT

Úspěšný seriál Pět let, v němž hlavní mužskou roli hraje Samuel Toman, bude mít 10. a 11. června premiéru na ČT 1 (ve 20:10, resp. 20:15). Seriál byl natočen pro iVysílání, kde měl 10 dílů, nyní bude odvysílána jeho dvoudílná verze. Nejen o seriálu Pět let mluvil Samuel Toman v rozhovoru s Terezou Šupovou v časopise Reportér, kterému děkujeme za možnost článek sdílet.

Fotografie z nové inscenace

Máme za sebou úspěšnou premiéru rodinné novinky Amberville – Plyšoví gangsteři; první repríza pro veřejnost bude 27. června, další pak až 24. září. Zatím si můžete prohlédnout fotografie Martina Špeldy a inscenaci vám přiblíží také videoreportáže Františka Týmala nebo rozhovor režiséra Janka Jirků s Lucií Výbornou na Radiožurnálu.

VSTUPENKY NA AMBERVILLE

Předprodej vstupenek na září

Předprodej vstupenek na září začal ve čtvrtek 1. června ve 12 hodin v pokladně i na webu.
Chcete-li dostávat program v předstihu, objednejte si náš newsletter.