Divadlo v Dlouhé, Dlouhá 727/39, 110 00 Praha 1

Pokladna je otevřena ve všední dny od 12 do 19 hod. a dvě hodiny před začátkem představení, pokud se hraje o víkendu či ve svátek.

NOVINKY DO VAŠEHO E-MAILU

Rozhovor se Samuelem Tomanem a Pět let na ČT

Úspěšný seriál Pět let, v němž hlavní mužskou roli hraje Samuel Toman, bude mít 10. a 11. června premiéru na ČT 1 (ve 20:10, resp. 20:15). Seriál byl natočen pro iVysílání, kde měl 10 dílů, nyní bude odvysílána jeho dvoudílná verze. Nejen o seriálu Pět let mluvil Samuel Toman v rozhovoru s Terezou Šupovou v časopise Reportér, kterému děkujeme za možnost článek sdílet.

Fotografie z nové inscenace

Máme za sebou úspěšnou premiéru rodinné novinky Amberville – Plyšoví gangsteři; první repríza pro veřejnost bude 27. června, další pak až 24. září. Zatím si můžete prohlédnout fotografie Martina Špeldy a inscenaci vám přiblíží také videoreportáže Františka Týmala nebo rozhovor režiséra Janka Jirků s Lucií Výbornou na Radiožurnálu.

VSTUPENKY NA AMBERVILLE

Předprodej vstupenek na září

Předprodej vstupenek na září začal ve čtvrtek 1. června ve 12 hodin v pokladně i na webu.
Chcete-li dostávat program v předstihu, objednejte si náš newsletter.

Hledáme nočního vrátného

Přijmeme nočního vrátného na poloviční úvazek (kontrola vstupu, vydávání klíčů, obsluha telefonní ústředny, provozního a nouzového osvětlení, vzduchotechniky a EPS, vedení evidence závad, noční kontrola objektu divadla). Pracovní doba 18–24 h, v případě zájezdů a mimořádných akcí déle. Směny: dlouhý/krátký týden. Plat dle platových tarifů pro státní organizace, zaměstnanecké benefity. Vhodné pro studenty či aktivní seniory. Nástup v září. Kontakt pro zájemce: Petr Pištěk, 604 884 494, petrpistek@divadlovdlouhe.cz