Začíná nový seriál - čteme knihu O líné babičce

Milí diváci, zejména vy, milé děti,
kvůli koronavirové epidemii jsme museli zrušit deset představení oblíbené inscenace O líné babičce, které jsme měli naplánované na březen a duben pro školy (dopoledne) i pro veřejnost (o víkendech a svátcích odpoledne). Rozhodli jsme se však, že vás o Línou babičku nemůžeme připravit, a díky laskavému svolení autorky Aleny Kastnerové vám místo deseti představení posíláme deset kapitol z knihy, která se stala předlohou naší inscenace.

Duben jinak

To, že nemůžeme hrát, neznamená, že bychom vás (i sebe) zcela připravili o dubnový program, ba právě naopak! Rozhodli jsme se dubnový plán přesně dodržet a každý hrací den přesně v 19 hodin (není-li uvedeno jinak) zveřejníme originální připomínku představení, které se zrovna mělo hrát. Sledujte DUBEN JINAK na všech našich on-line platformách!

Facebook   Instagram  Youtube

Co děláme, když nehrajeme

To, že nemůžeme hrát, neznamená, že se v divadle nic neděje. Výčet našich aktivit od začátku nouzového stavu i výhled do nejbližší budoucnosti pro vás shrnula ředitelka Daniela Šálková v článku Dlouhý březen s koronavirem.

Rušíme všechna představení do konce dubna

Vzhledem k epidemiologické situaci rušíme všechna představení až do konce dubna.
Vrácení vstupného je možné bez osobní návštěvy pokladny (ta je do odvolání zavřená), podrobný postup najdete zde. Prosíme vás o trpělivost při vracení vstupného, vracíme tisíce plateb.
Děkujeme všem divákům, kteří se rozhodli vzdát se nároku na vrácení vstupného za zrušená představení nebo nás podpořit mimořádným darem! Velice si této podpory vážíme.

popup