Divadlo v Dlouhé, Dlouhá 727/39, 110 00 Praha 1

Pokladna je od 3. 12. 2020 OTEVŘENÁ ve všední dny od 15 do 18 hodin.

NOVINKY DO VAŠEHO E-MAILU

Adventní kalendář Divadla v Dlouhé

1. prosince jsme otevřeli první okénko virtuálního adventního kalendáře, v němž vás každý den až do 24. prosince čeká překvapení v podobě tipů, rad, zvyků, receptů a dalších originálních pozdravů od našich herců i dalších členů divadla. Od 1. do 24. 12., premiéra na webu vždy v 10 hodin, na sociálních sítích většinou v 17 hodin.

Krátké hovory z Dlouhé potřetí: Shakespearovy Sonety

Třetí díl setkání s tvůrci na jevišti zavřeného divadla je o Shakespearových Sonetech v režii tandemu SKUTR. Lukáš Trpišovský, Marie Poulová a Ondřej Rychlý si povídali o tom, jak inscenace vznikala, jak se jim zkoušela i jak se jim v ní hraje. Premiéra 1. 12. v 19 hodin na našem Facebooku a YouTube, audioverze v naší podcastové knihovně a aplikacích Spotify / iTunes / PodBean.

Od 3. prosince otevíráme pokladnu

Vážení diváci,
od čtvrtka 3. 12. bude znovu otevřena divadelní pokladna, a to ve všední dny od 15 do 18 hod. Vstupenky sice zatím neprodáváme, ale můžete si přijít koupit dárkové poukázky nebo originální výrobky spojené s naším divadlem (CD, publikace, trička a placky či poslední kousky z módní kolekce Magdaleny Zimové).
Čekáte-li na výměnu vstupenek za zrušené představení, prosíme vás o trpělivost. Ohledně náhradních termínů a možného prodeje vstupenek na leden zatím jednáme se zřizovatelem, vyhodnocujeme aktuální situaci a vládní nařízení. Pokud již čekat nechcete, můžete vstupenky od 3. do 23. 12. vrátit v pokladně.
Děkujeme Vám za pochopení, podporu a trpělivost!
Vaše Divadlo v Dlouhé

Mikuláš z Dlouhé

Bojíte se, že letos přijdete o setkání s Mikulášem? Nezoufejte, máme pro vás řešení, dokonce dvě. V sobotu 5. prosince přesně v 17 hodin Mikuláš s andělem a čertem pozdraví všechny děti i jejich dospělé on-line na našem Facebooku a YouTube. Pro ty, kdo by dali přednost exkluzivnímu soukromému rozhovoru se světcem a jeho společníky, jsme připravili akci Volá Mikuláš! Maximálně desetiminutový videohovor získáte koupí vstupenky a domluvou detailů s naší produkcí.

Čteme Malou vánoční povídku

Když letos nemůžeme hrát inscenaci Jak jsem se ztratil, rozhodli jsme se přečíst její předlohu, knihu Ludvíka Aškenazyho Malá vánoční povídka. Čtení na pokračování jsme mohli natočit díky laskavému svolení držitelů autorských práv a první z pěti dílů jsme v premiéře uvedli v neděli 29. 11. Další díly pak následují každou další adventní neděli a naposledy na Štědrý den, vždy v 15 hodin na našem Facebooku a YouTube, audioverze v naší podcastové knihovně a aplikacích. Přehrát si je budete moci samozřejmě i později, ale pouze do konce letošního roku. Ke sledování čtení vás zvou Pavel Tesař a Jan Vondráček.

Vracení vstupenek a prodloužení platnosti poukázek a kuponů

Vážení diváci,
po dohodě se zřizovatelem jsme zrušili program až do konce roku 2020. Vstupenky za zrušená představení zůstávají většinou v platnosti, konkrétní NÁHRADNÍ TERMÍNY vám nabídneme, až se budeme moci spolehnout, že se začne opět hrát. Nechceme vás vystavovat několikanásobnému přesouvání termínu a další nejistotě