Předprodej na září 2020

Předprodej vstupenek na září 2020 začal v úterý 2. června ve 12 hodin v pokladně i na internetu.
Chcete-li znát program v předstihu, objednejte si náš newsletter.

Místo festivalu masky od dětí

Děkujeme všem dětem, které se přidaly k naší výzvě a na základě videoworkshopu Terezy Bartůňkové vyrobily krásné masky.

Otevíráme podcastovou knihovnu

V rámci hledání a vytváření náhradního on-line programu jsme se pustili na další dosud neprobádané území a založili jsme podcastovou knihovnu. Postupně do ní vkládáme naše vlastní zvukové nahrávky i převzaté pořady, které s naším divadlem souvisejí.

Zvyšujeme kapacitu červnových představení

Na základě mimořádného opatření vlády, které platí od 25. května 2020, zvyšujeme kapacitu všech čtyř červnových představení nad původně povolený počet 100 osob. Ostatní bezpečnostní a hygienická nařízení, jejichž podrobný souhrn najdete zde, nadále platí, včetně rozestupů mezi sedadly i řadami. Počet míst, která jsme přidali, proto není velký, takže pokud chcete v červnu zajít do Dlouhé, neváhejte.

Výběrové řízení na pronájem divadelních kaváren a klubu

Divadlo v Dlouhé vyhlašuje výběrové řízení na pronájem divadelních kaváren a klubu. Termín nástupu je 24. 8. 2020, uzávěrka nabídek 10. 6. Základní informace naleznete zde. Další informace: Daniela Šálková, e-mail salkova@divadlovdlouhe.cz, tel.: 603 220 384, prohlídka prostor: Petr Pištěk, e-mail petrpistek@divadlovdlouhe.cz, tel.: 604 884 494.

Vy se ptáte, my odpovídáme

Interaktivní novinka v našem nouzovém virtuálním programu. Pošlete dotaz svému oblíbenému herci prostřednictvím sociálních sítí nebo e-mailem. »»»