Divadlo v Dlouhé, Dlouhá 727/39, 110 00 Praha 1

Pokladna je otevřena ve všední dny od 12 do 19 hod. a dvě hodiny před začátkem představení, pokud se hraje o víkendu či ve svátek.

NOVINKY DO VAŠEHO E-MAILU

Jukebox

Naivní divadlo Liberec 1.45 h bez pauzy Forbína - nečíslováno

Jukebox

Režie Michaela Homolová   Dramaturgie Vít Peřina   Výprava Kamil Bělohlávek   Hudební spolupráce Miroslav Ošanec

Divadelní koncert ve vaší režii!

Moderovaný hudební kvíz a zároveň energií nabitý divadelní koncert v podání celého souboru a řady dalších zaměstnanců Naivního divadla Liberec se koná při příležitosti jednoho trestuhodně opomenutého výročí. Výročí vynálezu jukeboxu!

Stačí si vybrat píseň, stlačit tu správnou páku mechanického jukeboxu a kapela SOK okamžitě spustí! Na playlistu jsou samé hity, navíc ověřené časem! Směs žánrů od 60. let 20. století až do současnosti. Pop, rock, country, punk, R&B, lidová hudba. K tanci, k poslechu i k dívání se. Každý si vybere!

Pandemickou divadelní uzavírku na jaře 2021 využil soubor NDL k restartu divadelní kapely. Pod vedením korepetitora Míry Ošance se zrodilo uskupení SOK – Skoro opravdická kapela! Jednotlivé písničky si posluchači volí sami v obřím divadelním jukeboxu. Každá píseň je navíc doprovázena naživo inscenovaným „klipem“. Výběr písní je sice omezený, výkon kapely však limity nezná.

Vít Peřina získal na Skupově Plzni Cenu Antonína Šimely za "brilantní konferenciérský výkon"

zobrazit více

Účinkují

Diana Čičmanová, Michaela Homolová, Veronika Košvancová - Khomová, Eliška Machová, Markéta Sýkorová, Bára Purmová, Kristýna Trojanová, Filip Homola, Adam Kubišta, Miroslav Ošanec, Marek Sýkora, Petr Štěpánek, Martin Šulc, Antonín Týmal, Vít Peřina

Fotogalerie

Aktuální počet repríz 1 Vhodné 12+ Sdílet