Divadlo v Dlouhé, Dlouhá 727/39, 110 00 Praha 1

Pokladna je otevřena ve všední dny od 12 do 19 hod. a dvě hodiny před začátkem představení, pokud se hraje o víkendu či ve svátek.

NOVINKY DO VAŠEHO E-MAILU

Babička Červené Karkulky dnes slaví narozeniny!

Vít Peřina

Naivní divadlo Liberec 45 minut bez pauzy Forbína - nečíslováno vstupenky

Babička Červené Karkulky dnes slaví narozeniny!

Režie Michaela Homolová   Výprava Robert Smolík   Hudba Filip Homola

Původní loutková komedie Víta Peřiny pro děti i jejich dospělý doprovod je autorskou variací klasické pohádky o Červené Karkulce.

Do českých lesů se po sto letech opět vrátili vlci. Nejmladšího samce smečky navíc čeká jeho první mise, během níž si má získat respekt ve svém novém rajónu. V lese se ten den připravuje na myslivecké zkoušky mladý lesní adjunkt. A stejným lesem toho osudného dne poprvé sama, bez rodičů, vyrazila i malá holčička, která získala své jméno podle červené čepičky – Karkulka. Tři iniciační cesty trojice odlišných hrdinů (mladý vlk, začínající hajný a malá holčička) se protnou v bláznivém finále uprostřed lesa – v chaloupce, v níž babička Červené Karkulky právě oslavuje významné životní jubileum.

Loutkovou inscenaci připravil tým režisérky Michaely Homolové, podepsaný v NDL pod řadou úspěšných titulů pro celou rodinu (Budulínek, O beránkovi, který spadl z nebe, Šššš. Šššš. Hůůů. Haf!).

zobrazit více

Účinkují

Veronika Košvancová - Khomová, Kristýna Trojanová, Filip Homola, Antonín Týmal

Fotogalerie Ceny vstupenek

Aktuální počet repríz 2 Vhodné 5+ Sdílet

Ceny vstupenek

Festivalové vstupné 140 Kč + 50 Kč s prohlídkou.

Na rodinná představení je vstupné jednotné a neposkytují se žádné slevy.

Vstupenky pro ZTP a ZTP/P: 1 Kč na vyhrazená místa (na balkoně je prostor pro 2 vozíčkáře a jejich doprovod, nosnost plošiny 230 kg)

Každý divák musí mít vlastní platnou vstupenku. Platí to i v případě dětí, bez ohledu na jejich věk.